Lista koordynatorów FSJ


Koordynatorzy
Fundacji Świętego Józefa KEP

Na poziomie lokalnym Fundacja Świętego Józefa KEP działa we współpracy z koordynatorami FSJ, mianowanymi w każdej diecezji oraz w zgromadzeniach męskich.

Koordynatorzy
Fundacji Świętego Józefa KEP

Na poziomie lokalnym Fundacja Świętego Józefa KEP działa we współpracy z koordynatorami FSJ, mianowanymi w każdej diecezji oraz w zgromadzeniach męskich.

Znajdź według miejsca
Archidiecezja Białostocka
ks. Rafał Kosikowski

pastoraleporcia@wp.pl
782 257 764

Diecezja Bielsko-Żywiecka
ks. Piotr Leśniak

lesniakpiotr70@gmail.com
501 483 587

Diecezja Bydgoska
ks. Mateusz Nowak

delegat@diecezja.bydgoszcz.pl
882847975
52 385 88 22
Dyżur: poniedziałek - piątek 9.00-13.00


ks. Szymon Gołota

szymon.golota@wp.pl
695866701

Archidiecezja Częstochowska
ks. Rafał Kowalski

r.kowalski.delegat@gmail.com
697133921

Diecezja Drohiczyńska
ks. Jarosław Rzymski

jrzymski@drohiczynska.pl
730323311
Dyżur: poniedziałek - piątek w godz. 9.00-13.00

Diecezja Elbląska
ks. Łukasz Jakubowski

ks.lukjak@gmail.com
691795734


ks. Piotr Szafrański

delegatelblag@gmail.com
737945065
Dyżur: środa, 16.00 - 17.30

Diecezja Ełcka
ks. Marcin Maczan

kanclerz.elk@gmail.com
607611981

Archidiecezja Gdańska
ks. Mirosław Piskozub

delegat@diecezjagdansk.pl
799097137

Diecezja Gliwicka
ks. Rafał Dappa

r_dappa@kuria.gliwice.pl
322307133
Kuria Diecezjalna w Gliwicach, 44-100 Gliwice, ul. Łużycka 1
Dyżur: poniedziałek-czwartek w godz. 9.30-15.30

Archidiecezja Gnieźnieńska
ks. Hubert Wiśniewski

fundacja.jozef@archidiecezja.pl
786140871

Diecezja Kaliska
ks. Bogumił Kempa

ksiadzdelegat@diecezja.kalisz.pl
501944748

Archidiecezja Katowicka
ks. Krzysztof Matuszewski

x.krzysztofmatuszewski@gmail.com

Diecezja Kielecka
ks. Sebastian Wieczorek

kuriakie@kielce.opoka.org.pl
730113347

Diecezja Koszalińsko-Kołobrzeska
ks. Łukasz Gąsiorowski

luk.gas@gmail.com
943438717

Archidiecezja Krakowska
ks. Marcin Cholewa

delegat.ochronadziecka@diecezja.pl
724150800

Diecezja Legnicka
ks. Piotr Kot

delegat@diecezja.legnica.pl
767244139
767244139
Dyżur: pon-pt, 9:00-13:00

Archidiecezja Lubelska
ks. Marek Szołdra

m.szoldra@diecezja.lublin.pl
501048115

Archidiecezja Łódzka
ks. Tomasz Liszewski

duszpasterz.ofiar@archidiecezja.lodz.pl
88 77 88 125

Diecezja Łomżyńska
ks. Grzegorz Suchta

wicekanclerz@diecezja.lomza.pl
864 734 611

Diecezja Łowicka
ks. Zbigniew Kielan

delbpa@lowicka.eu
517 975 179

Eparchia Olsztyńsko-Gdańska obrz. gr.-kat.
ks. Jan Hałuszka

jhaluszka@poczta.onet.pl
609 939 021

Diecezja Opolska
ks. Łukasz Knieć

lukasz.kniec@diecezja.opole.pl
505 804 634

Ordynariat Polowy
ks. Zbigniew Kępa

kepa@ordynariat.pl
261877702
261877702
Warszawa, ul. Długa 13/15
Dyżur: po telefonicznym uzgodnieniu

Diecezja Pelplińska
ks. Andrzej Żur

azur@pelplin.opoka.org.pl
603260971

Diecezja Płocka
ks. Maciej Szostak

szostmacc@gmail.com
509863151

Archidiecezja Poznańska
ks. Jarosław Żurawski

koordynator.fsj@archpoznan.pl
534565836
http://archpoznan.pl/pl/delegat-biskupa-ds-ochrony-dzieci-i-mlodziezy

Archidiecezja Przemyska
ks. Tomasz Stec

prewencja@przemyska.pl

Archieparchia Przemysko-Warszawska obrz. gr.-kat.
ks. Jarosław Czuchta

jarekczuchta@poczta.fm
517 221 554

Diecezja Radomska
ks. Damian Fołtyn

koordynatorfsj@diecezja.radom.pl
783598219

Diecezja Rzeszowska
ks. Piotr Steczkowski

kanclerz@diecezja.rzeszow.pl
603 844 210

Diecezja Sandomierska
ks. Bartłomiej Krzos

krzosbartlomiej@kul.lublin.pl

Diecezja Siedlecka
ks. Jacek Wojdat

delegatsiedlce@gmail.com
505 350 296
Dyżur: Środa, 9.00 - 13.30, inne dni po telefonicznym umówieniu się

Diecezja Sosnowiecka
ks. Rafał Pietruszka

delegat.sosnowiec@gmail.com
664199345
Dyżur: środa 15.00 - 19.00

Diecezja Świdnicka
ks. Włodzimierz Binkowski

w.binkowski@diecezja.swidnica.pl

Archidiecezja Szczecińsko-Kamieńska
ks. Krzysztof Banach

ekonom@kuria.pl

Diecezja Tarnowska
ks. Adam Nita

anita@diecezja.tarnow.pl
605960855

Diecezja Toruńska
ks. Artur Szymczyk

wydzial.duszpasterski@diecezja-torun.pl
732888110

Archidiecezja Warmińska
ks. Paweł Jakubowski

jacobs1087@gmail.com

Archidiecezja Warszawska
ks. Michał Turkowski

biurodelegata@mkw.pl
662665975
22-53 17 231


ks. Jakub Szcześniak

ojakubsz@gmail.com
532628474

Diecezja Warszawsko-Praska
ks. Artur Nagraba

anagraba@diecezja.waw.pl

Diecezja Włocławska
ks. Krzysztof Rogala

rogalakrzysztof@wp.pl

Archidiecezja Wrocławska
ks. Mariusz Szypa

mariusz.szypa@archidiecezja.wroc.pl
71 327 11 67

Eparchia Wrocławsko-Koszalińska obrz. gr.-kat.
ks. Paweł Dobrzański

p_dobrzanski@wp.pl
889881182
Dyżur: poniedziałek - czwartek 10-12

Diecezja Zamojsko-Lubaczowska
ks. Robert Strus

delegat@zamojskolubaczowska.pl
518305713
Dyżur: WTOREK 15:00-16:00

Diecezja Zielonogórsko-Gorzowska
ks. Dariusz Mazurkiewicz

d.mazurkiewicz@diecezjazg.pl
663364994